Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Реформа трудового законодавства у Франції та реакція профспілок

01 вересня, 2017, 10:25

Французький Уряд представив програму реформування трудового законодавства, про це повідомляє Bloomberg. Головна мета – спростити та зробити більш прозорими процеси прийому на роботу працівника, та його звільнення. На думку Президента Франції Еммануеля Макрона, це дозволить скоротити безробіття, та дасть поштовх розвитку економіки.

Зараз, безробіття в Франції сягає 9,5%, що вдвічі вище ніж у Німеччині. Уряд обіцяє знизити цей показник до 7% до 2022 року, але для цього необхідна реформа.

«Никто не может сказать, что наш трудовой кодекс, в его нынешнем виде, способствует занятости. Наш трудовой кодекс рассматривается иностранными инвесторами и руководителями небольших компаний как сдерживающий фактор для найма – каже Прем’єр-міністр Франції Едуард Філіпп.

Зрозуміло, що такий масштабний проект знайшов чимало супротивників. В вересні французьки профспілки обіцяють що найменше дві великі акції протесту. Проте, не всі. З трьох найбільших профспілок Франції, шляхом вуличних акцій вирішила йти лише одна – CGT.

«Все наши опасения подтверждены. Это конец трудового договора», – пояснює свою позицію лідер CGT Філіп Мартінес.

Інші ставляться до реформи більш спокійно. Так, голова найбільшої профспілки Франції CFDT заявив, що вони не будуть брати участь в протестах. Так, їм теж подобаються не всі нововведення, але після зустрічі з Прем’єр-міністром, він стверджує, що все можна вирішити шляхом переговорів.

 Голова CFDT запевняє, Уряд налаштований на конструктивний діалог, тому профспілки мають подавати свої пропозиції для обговорення. А головне в тому, що він погоджується – трудове законодавство необхідно реформувати. Адже, існуюче гальмує розвиток економіки країни, та зростання добробуту її громадян.