Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Рівень заробітної плати та умови праці – головні чинники трудової міграції в Європі

16 лютого, 2017, 10:16

Не лише українські робітники шукають щастя за кордоном. Гідна заробітна плата, та гарні умови праці зривають з місця і європейців. Згідно останнього дослідження Workforce View in Europe 2017, 74% європейських працівників готові розглядати можливість роботи за кордоном.

Серед найбільш популярних в європейців країн перше місце посідає Німеччина, працювати там готовий 21% опитаних. Далі йдуть Великобританія та Франція, 15% та 12% відповідно. Популярність цих країн пов’язують з високим розвитком гнучких форм праці, та низьким рівнем стресу на робочому місці. Цікавий факт, Сполучені Штати Америки посіли в цьому рейтингу лише 12 місце.

Серед головних причин, що схиляють європейців до зміни роботи є заробітна плата(47%), умови праці та відносини в колективі(30%), баланс між роботою та особистим життям(28%).

Більшість, серед тих, хто готовий працювати за кордоном, складає молодь. У віковій категорії з 16 до 24 років, таких 87%. Серед тих, кому за 55 таких набагато менше – 56%.

Якщо подивитись на наших сусідів – поляків, то вони є найбільш мобільними в Європі трудовими мігрантами. 86% польських працівників згідні працювати за кордоном. Найбільш привабливими для них є Німеччина, Норвегія, Нідерланди, Великобританія, та Швейцарія. До речі, саме ці країни очолюють рейтинг з рівня заробітних плат в Європі.

Звісно, такий витік робочих рук з країни спричиняє дефіцит кадрів, але польські роботодавці вже знайшли йому рішення – українці.

Такі потоки трудових мігрантів не є новиною для європейських роботодавців. Вони вже давно помітили, для того, щоб отримати кваліфікованих, талановитих, та вдячних працівників, необхідно враховувати їх потреби, та платити їм гарну заробітну плату. А можливість брати на роботу працівників з інших країн лише допомогає обрати найкращих. Лише за таких умов підприємство може стати конкурентоспроможним на світовому ринку.