Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Роботу чиновників на контроль громади!

11 січня, 2017, 11:34

Українці перестали вірити в порожні, нічим не підтверджені обіцянки політиків. В суспільства є потреба до зміни процесу формування будь-якої політичної сили, а не йти по шляху обіцянок та популізму. Для цього необхідно створювати інструменти громадського контролю над діями чиновників і спільно з політичними лідерами, організаціями і партіями впроваджувати їх.

Один з таких проектів розробляють громадські активісти, Всеукраїнський електронний реєстр порушених прав громадян «Зворотній зв’язок» – це інструмент постійного контролю громадськості за діями чиновників та мотиваційний механізм ефективного виконання ними своїх посадових обов’язків. Зараз ресурс знаходиться в стадії розробки, активістам необхідні кошти, та люди.

«Кошти ми зараз шукаємо, беремо участь в різноманітних конкурсах та грантах. Але, більш за все необхідні люди. Ми збираємо команду чесних, відповідальних громадян, які стануть на захист прав і свобод пересічних українців.» – каже координатор команди активістів Андрій Матрій.

Сотні, тисячі, мільйони громадян щоденно звертаються до органів державної влади та місцевого самоврядування, розраховуючи на допомогу у вирішенні багатьох соціальних, економічних, екологічних, правових та інших проблем, які перед ними ставить сучасне життя.

Однак, деякі державні службовці замість того, щоб сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, систематично порушують законні права громадян. Цей факт підтверджується існуванням такого явища, як отримання «відписки» на особисті звернення.

За допомогою сервісу, кожен бажаючий в реальному вимірі часу, може ознайомитися з ефективністю роботи органів влади, ставленням конкретних посадових осіб до поновлення порушених прав громадян, та дізнатись про практичні приклади, за допомогою яких саме дій можна змінити управління у відповідній сфері.

Активісти просять всіх небайдужих долучатись до впровадження реєстру в кожному місті Україні. Вони вірять, що об’єднавши зусилля можна побудувати країну майбутнього, без порушень прав громадян та хабарництва.