Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Санкції проти компанії «1С», як працювати українському бізнесу?

17 травня, 2017, 15:31

Малий та середній бізнес України перебуває в шоковому стані. Президент підписав оновлений список санкцій проти юридичних та фізичних осіб. Серед переліку компаній, які потрапили в список, найбільше українців здивував виробник програмного забезпечення 1С.

Так, згідно списку, до нього потрапили російське ТОВ «1С», та його представництво в Україні ТОВ «1С Мультимедіа Україна». Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгівельних операцій, призупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань.

Зважаючи на те, що програмне забезпечення 1С використовують близько 80% малих та середніх підприємств України, ця новина викликала шок. В компанії 1С поквапились заспокоїти українських користувачів продукту, санкції не завадять використовувати вже придбані програми.

«Информируем наших пользователей о том, что использование программных продуктов 1С:Предприятие полностью соответствует текущему законодательству Украины. Программа полностью работоспособна, техническая поддержка работает в штатном режиме, все информационно-методологические ресурсы доступны для пользования.» – зазначено на сайті компанії.

Проте, це стосується лише тих, хто вже прибав програмне забезпечення 1С, вони будуть обслуговуватись до кінця дії договору. Продавати нові продукти компанія вже не може.

За словами фахівців, альтернативне програмне забезпечення в Україні є, але головне питання складності переходу полягає у термінах впровадження програм і перенавчанні персоналу. І те і те потребує чимало часу та коштів. До того ж, якість та зручність вітчизняного продукту залишає бажати кращого.

Є і європейські аналоги, досить якісні та зручні, але тут постає інше питання – ціна. Якщо продукт 1С для малого підприємства в Україні коштує лише кілька тисяч гривень, то європейський аналог буде коштувати кілька тисяч євро. Купити такий продукт український малий та середній бізнес не зможуть.

Експерти в області IT-технологій заспокоюють підприємсців. Вони кажуть, що продукція 1С скоріш за все повторить шлях антивіруса Касперського, який теж потрапив під заборону в Україні. У підсумку це програмне забезпечення почали продавати через українську юрособу.