Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Співпраця між профспілками, роботодавцями та владою – запорука захисту працівників

20 грудня, 2016, 16:02

Між органами виконавчої влади, роботодавцями та профспілками надзвичайно важливий соціальний діалог та співпраця. Зараз це розуміють всі сторони, та шукають шляхи до діалогу. 19 грудня 2016 року в Полтавській ОДА підписали чотиристоронню Територіальну угоду, що забезпечить підтримку роботодавців області та соціальний захист людини праці.

«Угода, яку ми підписуємо, спрямовує зусилля Сторін на забезпечення економічного зростання та ефективності роботи підприємств, забезпечення продуктивності зайнятості працівників, недопущення зниження рівня соціальних пільг і гарантій.» – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Протягом 2016 промисловий комплекс області функціонував у складних умовах під впливом низки негативних зовнішніх та внутрішніх факторів, зокрема обмеженості фінансових ресурсів на модернізацію, технологічне переоснащення виробництв та сертифікацію продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів. А за обсягами освоєних капітальних інвестицій Полтавська область посідає 6 місце серед регіонів України.

«Наша спільна задача на сьогодні – створення умов для збереження, відтворення й розвитку трудового потенціалу, забезпечення соціальних гарантій і підвищення якісного життєвого рівня населення. Саме на це направлена Територіальна угода, яка є фундаментом для колективних договорів на підприємствах.» – наголосив голова облпрофради Леонід Вернигора.

Важливо, що така система надає можливості додаткових гарантій захисту практично для всіх працівників як державного так і приватного секторів економіки. Відмінністю цієї Угоди є той факт, що вперше стороною соціального діалогу виступає обласна рада, зобов’язання якої спрямовані на соціальний захист працюючих та членів їх сімей шляхом реалізації заходів за рахунок коштів обласного бюджету. Угода буде ефективною, а соціальний мир забезпечено, якщо кожна із сторін, яка взяла на себе зобов’язання буде сумлінно їх виконувати.