Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Святкуємо ювілей

22 листопада, 2016, 15:49

Шановні профспілчани, щиро вітаємо вас з визначною датою. Чверть сторіччя – чималий термін. За цей час ми пройшли шлях від Регіональної профспілки працівників наукових та виробничих кооперативів і підприємств України до Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців України.

Це був складний шлях. Враховуючи, що Профспілка була створена на базі приватних підприємств (в основному кооперативів), постійно виникали складні ситуації при захисті трудових прав членів Профспілки на виробництві через протиріччя старого Кодексу Законів про працю і новою формою господарювання. Свою частку вносило і небажання приватних власників підприємств виконувати вимоги трудового законодавства відносно умов праці, режиму робочого дня та ігнорування правил безпеки праці.

Наразі Профспілка виробничників і підприємців – потужна організація, яка об’єднує близько 250 первинних профорганізацій з усієї країни. Є членською організацією Федерації профспілок України, та міжнародного об’єднання профспілок працівників наукових і виробничих кооперативів і підприємств.

25 років Профспілка стоїть на захисті трудових, соціально – економічних прав та інтересів профспілчан в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об’єднаннями громадян.

Ми віримо, що і надалі Профспілка буде з гідністю захищати інтереси своїх членів, що кожен найманий працівник врешті буде працювати в належних умовах, та отримувати гідну заробітну плату.

Зі святом вас, шановні профспілчани. Бажаємо вам щастя, здоров’я, натхнення в роботі, та незгасаючого ентузіазму в профспілковій діяльності. Внесок кожного з вас важливий для досягнення нашої спільної мети.

Голова Всеукраїнської профспілки
виробничників і підприємців України,
ЗЕМЛЯНСЬКА НАТАЛІЯ