Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Свято працівників космічної галузі України

12 квітня, 2017, 17:21

12 Квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України. Він перепадає на Всесвітній день авіації та космонавтики.

Незалежна Україна входить до складу космічних держав світу, завдяки сформованому науковому і виробничому потенціалу космічної галузі – в спадщину від Радянського Союзу залишилася майже третина космічного промислового потенціалу, що створювався на протязі 40-річної участі українських підприємств у всіх основних космічних проектах. Завдяки такий базі, Україна впевнено йде шляхом інноваційного розвитку й інтеграції в міжнародне космічне співтовариство. Це, у своєму вітальному слові, відзначив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

 «У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю, професіоналізм та постійний творчий пошук. Щиро бажаю вам реалізації найсміливіших планів, нових вагомих трудових здобутків і впевненості у завтрашньому дні. Миру, добра і достатку вашим родинам!» – сказав Григорій Осовий.

«Щиро й сердечно вітаю всіх конструкторів та інженерно-технічних працівників, вчених та верстатників, усіх, хто сьогодні примножує славу України своєю наполегливою працею у сфері виробництва ракетно-космічної продукції та дослідження мирного космосу, працівників підприємств та організацій космічної галузі з професійним святом Днем працівників ракетно-космічної галузі України!» – вітає Голова профспілки працівників космічного та загального машинобудування України Валерій Васильєв.

Завдяки наполегливій праці, цілеспрямованості і високому професіоналізму звичайних робітників галузі, Україна підтверджує свій авторитет космічної Держави світового рівня. Підприємства успішно конкурують на світових ринках високотехнологічної продукції, беруть участь у міжнародних проектах із дослідження та використання космічного простору.

Колектив ФПУnews приєднується до вітань, та бажає всім працівникам галузі натхнення в роботі, щоб весь світ і надалі бачив, що Україна – космічна держава!