Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

ТЕРМІНОВО! Григорій Осовий втік до Греції разом із Міністром соцполітики Андрієм Ревою!

23 листопада, 2017, 15:10

З особистих джерел ФПУnews стало відомо, що голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який, за твердженням Іллі Ківи, втік до Греції, здійснив виліт з київського аеропорту до Афін разом із міністром соціальної політики України Андрієм Ревою та національним координатором Міжнародної організації праці Сергієм Савчуком!

Інформація, що вони сиділи в літаку на сусідніх місцях, наразі уточнюється. Але свідок перельоту, ім’я якого не розголошується, запевнив – усі троє знаходились поруч. «Рева попросив в Осового пригоститись солоними горішками, той передав йому пакетик, міністр подякував. Виглядали нормально, навіть не здогадався, що то вони тікають», – наголосив анонімний свідок.

Також, з менш надійних джерел, ніж сторінка в Фейсбук Іллі Ківи, а саме – з веб-порталу Міністерства соціальної політики України, а також Урядового порталу, стало відомо, що Григорій Осовий, Андрій Рева, Сергій Савчук та інші українські делегати вилетіли до Греції на завчасно заплановану Міжнародну тристоронню конференцію «Соціальний діалог та майбутнє сфери праці», яка проходить в Афінах з 22 по 25 листопада. Конференція має на меті розглянути світові тенденції майбутнього сфери праці, нові виклики та способи їх подолання. Окрім тристоронніх представників країн, у заході також беруть участь представники з департаменту ООН з економічних та соціальних питань, Світового банку, Світового економічного форуму.

Персональний склад делегації, у тому числі наміри Григорія Осового відвідати зазначений захід, були публічно оприлюднені  ще 31 жовтня.


Додатково. Шановні колеги. Останнім часом у ЗМІ почали з’являтись неперевірені та подекуди відверто абсурдні матеріали, що ґрунтуються виключно на деяких персональних заявах у соціальних мережах. Ми з великою повагою ставимось як до українських інформаційних порталів і агенцій, так і до бажання останніх бути першими у висвітленні важливих питань сьогодення. Ми також захоплюємось рівнем довіри до «спікерів із народу». І, водночас, ми просимо з повагою ставитись до Ваших читачів та інформаційної гігієни.

Просимо спростувати поширену інформацію щодо «втечі» голови ФПУ Григорія Осового та всю іншу «компрометуючу» інформацію щодо керівництва Федерації, що не маючи під собою дійсних фактів була поширена окремими ЗМІ. Дякуємо за розуміння.


Про що мова: 23 листопада Ілля Ківа на персональній сторінці в соцмережі Фейсбук написав: «Срочно! Председатель Федерации Профсоюзов Украины Осовой Г.В. во избежание ареста сбежал в Грецию». З посиланням на зазначений допис, значна частина ЗМІ поширили цю інформацію. Деякі ЗМІ також приписали цю інформацію МВС, однак МВС спростували наявність будь-яких заяв щодо цього. Зазначена плутанина пов’язана із тим, що Ілля Ківа раніше займав посаду радника голови МВС, однак, звертаємо увагу окремих ЗМІ, що на цей час І.Ківа залишив цю посаду, а його слова не можуть приписуватись МВС України. Знову – інформаційна гігієна. Дякуємо.

P.S. Тим часом «утікачі» на Міжнародній конференції в Афінах