Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Тривають зарплатні переговори на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

16 травня, 2017, 17:09

Найбільша в світі металургійна корпорація ArcelorMittal повідомила, що за підсумками першого кварталу 2017 року отримала чистий прибуток 1 млрд доларів. За аналогічний період минулого року компанія фіксувала збиток більше 400 млн доларів.

Тим часом, поки за кордоном рахують прибутки, дочірнє підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ледь не зупинилось, через вимоги працівників підвищити їм заробітну плату.

У четвер, 11-го травня, поруч з центральними прохідними ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся мітинг працівників підприємства, учасники якого виступили з вимогою невідкладного підвищення заробітної плати. Після його завершення учасники озвучили свої вимоги безпосередньо перед вищим керівництвом компанії.

Голова профкому працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України Юрій Бобченко зазначив, що заробітної плати працівникам підприємства, при нинішніх цінах на тарифи, не вистачає навіть на елементарні потреби. Тому, висунуті вимоги цілком справедливі, враховуючи важку працю металургів, гірників та коксохіміків.

Профком ПМГУ вже тривалий час веде переговори з адміністрацією підприємства з цього питання, доводячи необхідність підвищення зарплати на основі економічних аргументів з урахуванням показників роботи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і рівня інфляції в країні. Тривалий час переговори ледь велись, але після мітингу працівників, та страйків, що пройшли на інших підприємствах Кривого Рогу, вони суттєво прискорились.

Серед мітингувальників визначено 12 осіб, з якими адміністрація має намір вести переговорний процес. Також будуть проводитися переговори спільно з лідерами профспілкових організацій.

«До 19 мая 2017 г. администрация ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» намерена согласовать с профсоюзными организациями новый Коллективный договор предприятия, в котором будет утверждена новая система оплаты труда. Также будет принято решение об уровне повышения заработной платы и оглашено в ходе конференции трудового коллектива, которая состоится 26 мая 2017 г.» – зазначено на сайті компанії.