Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Цього тижня Верховна Рада збирається розглянути пенсійну реформу

02 жовтня, 2017, 15:55

Цього тижня Верховна Рада розгляне пенсійну реформу. Принаймні, у цьому впевнений очільник Парламенту Андрій Парубій. Сьогодні на погоджувальній раді він зауважив, що фактично порядок денний переноситься з минулого пленарного тижня на цей.

«Ми продовжимо розгляд законопроекту №6232, це кодекси. В нас залишилось більше ніж 500, майже 600 правок на розгляд. Я впевнений, ми повинні відразу після розгляду судової реформи перейти до пенсійної реформи», – сказав Андрій Парубій.

Однак перейти до розгляду пенсійної реформи 3 жовтня, у перший пленарний день тижня, депутати, скоріш за все, встигнуть. А якщо швидкість розгляду поправок не зміниться з минулого тижня, то пенсійну реформу з 4-ма тисячами правок до неї народні обранці розглянути повністю не встигнуть і за цей пленарний тиждень.

Спікер Верховної Ради запевнив, що буде звертатись до депутатів із закликом працювати без перерв, але минулого пленарного тижня народні обранці такі заклики проігнорували.

Федерація профспілок України також подала чимало правок до законопроекту після першого читання. Проте, жодна з них не була врахована комітетом. Але в ФПУ не здаються. Згідно регламенту, законопроект буде розглядатись за повною процедурою, отже є можливість, що депутати в сесійній залі підтримають правки профспілок. В тому, що вони будуть озвучені, Голову Федерації профспілок України Григорія Осового запевнив представник ФПУ в парламенті, народний депутат Сергій Каплін.

«Кожна поправка до проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (№6614), запропонована Федерацією профспілок України, буде підтримана мною під час розгляду законопроекту Верховною Радою України», – зазначено в листі Сергія Капліна, який він направив Григорію Осовому.

Нагадаємо, минулого тижня свої зауваження до пенсійної реформи озвучили і в Міжнародному валютному фонді. На думку МВФ, деякі правки, запропоновані депутатами, протирічать умовам співробітництва України з кредитором.