Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

У Міжнародний день захисту дітей варто згадати про їх безпеку

01 червня, 2017, 15:19

Поділитися

Сьогодні в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей.  Він заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Декларація прав дитини, яка була ухвалена 20 листопада 1959, закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню. В нашій країні відзначається з 1998 року.

Згадують в цей день і про забезпечення безпеки дітей. В нашій країні, початок літа, читай канікул, традиційно є часом послаблення батьківського контролю та можливістю для небезпечних ігор. Наприклад, особливе місце серед улюблених дитячих розваг займають закинуті будівництва.

Так, однин із найвідоміших подібних столичних об’єктів – Подільсько-Воскресенський міст, є улюбленим місцем шанувальників екстрим-селфі. На потенційно небезпечному об’єкті немає жодної охорони. За останні п’ять місяців водії, перехожі та рибалки вже понад 70 разів повідомляли про дітей-порушників. П’ять разів діти не могли самотужки злізти з мосту, тому викликали собі рятувальників, а трьох неповнолітніх шпиталізували з об’єкту з різними травмами.

Представники поліції проводять профілактичні роботи – попереджають батьків упійманих дітей, що вони повинні роз’яснювати дітям про небезпечні об’єкти. При повторному затриманні дитини, батькам загрожує штраф за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Питання забезпечення безпечного літнього відпочинку дітей тримає на контролі і Державна служба з питань праці. У південних областях зараз особлива увага інспекторів прикута до атракціонів. На відпочинок до моря їде чимало дітей, вони відвідують різноманітні атракціони, які всі належать до потенційно травмонебезпечних. Наприкінці весни, в Одеській області фахівці Держпраці провели семінар для власників атракціонів на тему безпеки у літній період.

Ще одне, край неприємне явище, з яким бореться і поліція, і Держпраці, і влада, і всі цивілізовані країни – експлуатація дитячої праці. Адже, втягнення дітей в усі види трудових відносин, які не регулюються законом, було і залишається серйозною проблемою у світі.  День боротьби з цим явищем відзначаєтья 12 червня.