Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Президент vs Трудовий кодекс

15 жовтня, 2019, 12:07

Президент України Володимир Зеленський не бачив проекту нового Трудового кодексу, який має дозволити звільняти жінок у декреті та має ряд інших одіозних норм.

У цьому він зізнався  під час прес-марафону. Тож щодо документу, який президентська партія “Слуга народу” готує на заміну чинному КЗпП,  відповідав у загальних рисах. І на думку експертів, абсолютно у питанні не орієнтувався.

“Ви знаєте, що дуже складно зараз звільнити людину, взяти його на роботу. Зараз вони працюють над сучасним трудовим законодавством і трудовим кодексом. Там є багато пропозицій, і багато дрібних помилок, які будуть вичищені. Впевнений, що ми все зробимо і почуємо суспільство”, — заявив Зеленський.

Втім, норму щодо можливості звільняти жінок у декреті він пообіцяв прибрати.

Хоча проект ТК досі не оприлюднено, його автори вже заявили, що документ буде “трішечки наїжджати на права та дискримінувати найманого працівника”. Виправдовують це  інтересами бізнесі та наданням можливості для росту економіки. 

За даними Федерації профспілок України, у проекті ТК, окрім згаданого звільнення у декреті, загалом розширюються можливості для  звільнення, а також урізають права профспілок, що публічно виправдовують їх ніби-то бездіяльністю,  вводять поняття локаут, що дозволить невілювати страйки, та інше. Тож профспілки виступають проти нового Трудового кодексу.

У свою чергу прийняття ТК називає одним зі своїх головних пріоритетів 2019 року Європейська бізнес асоціація. Вони пропонують:

– переглянути повноваження профспілок та виключити необхідності погодження з ними  нормативних актів роботодавців та попереднього повідомлення про надурочну роботу.

– укладати договорів як у письмовій, так і в усній формах

– закріпити можливості укладення строкових трудових договорів виключно за домовленістю сторін

– проводити атестації всіх співробітників

– а також закріпити за роботодавцем “права звільняти або відстороняти працівника у випадку вчинення дій, що містять ознаки корупції. Крім того – права звільняти певні категорії працівників за порушення трудових обов’язків – прогули, розкрадання, появу в нетверезому стані, тощо (в тому числі, вагітних жінок, жінок з дітьми до 3-х років), а також, працівників, які досягли пенсійного віку”.

Серед їх пропозицій також тотальна фіскалізація і впровадження новітніх технологій РРО, валютна лібералізація, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці та введення ринку землі.

Довідково:

До Європейська бізнес асоціація входять ключові  компанії, серед яких державні підприємства Нафтогаз України, Приват та Ощадбанк і ряд інших. Вступний внесок до організації складає 750 євро для компаній зі штатом до 40 працівників і 1400 євро, якщо штат більше 40.