Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Уряд зніме мораторій на перевірки об’єктів соціальної інфраструктури

20 вересня, 2017, 12:43

На сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів України має намір ухвалити рішення про зняття мораторію на комплексну перевірку закладів соціальної інфраструктури.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду, коментуючи нещодавню трагедію в одеському дитячому таборі «Вікторія».

«Халатність, безпорадність, безгосподарність, байдужість призвели до втрат життів дітей. Коли ми вводимо мораторій на перевірки, це не привід для зловживань, щоб гратися з такими серйозними речами, як безпека, життя і здоров’я людей. Тому сьогодні ми приймемо рішення і дамо право контролюючим органам перевіряти такі об’єкти, особливо там, де діти, люди похилого віку», – наголосив Володимир Гройсман.

У нас немає самоцілі когось штрафувати, заявив прем’єр-міністр. Але, у нас є ціль змусити кожного думати своєю головою про те, щоб забезпечити якісний рівень безпеки.

«Ми також дозволимо перевіряти там, де є проблеми з продовольством, щоби українці знаходились в безпечних умовах, то врешті решт отримали безпечне харчування в Україні», – відзначив голова Уряду.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня в Одесі загорівся один із корпусів дитячого табору “Вікторія”, в якому на той момент перебували понад 40 дітей. Внаслідок пожежі загинули троє дітей.

За попередніми висновками, причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки. За фактом пожежі відкрили кримінальне впровадження за ознаками ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).

В понеділок, 18 вересня, Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба заявив, що Уряд має зняти мораторій на комплексні перевірки дитячих садочків, шкіл, інших дитячих закладів, у тому числі й таборів.