Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

В Ізраїлі заборонили Uber

30 листопада, 2017, 16:08

Суд Тель-Авіва зупинив діяльність компанії Uber на території країни з 28 листопада. Раніше Міністерство транспорту Ізраїля звинуватило сервіс в тому, що він дозволяє працювати місцевим водіям без ліцензії та наражає на небезпеку пасажирів.

Ізраїль вже не перша країна, в якій у сервісу Uber виникли проблеми. У вересні транспортне відомство Лондона відмовило компанії в подовженні ліцензії через чисельні порушення. А в Чехії та Італії місцеві таксисти влаштували цього року страйки через діяльність сервісу Uber.

Зараз в більшості країн звичайним таксистам дозволяють працювати лише в зонах, що позначені в ліцензії, в той час, як на водіїв платформи Uber такі обмеження не діють. На них взагалі не поширюються ані вимоги до транспортних засобів, ані до самих водіїв, кажуть у профспілках працівників таксі.

За словами експертів, водії Uber не несуть ніякої відповідальності перед пасажирами. Ніхто не контролює стан автотранспорту та водія, тобто клієнти сервісу кожного разу наражаються на небезпеку. Через це сервіс часто звинувачують в недобросовісній конкуренції та нехтуваннями правил безпеки пасажирських перевезень.

Претензії до компаній, що працюють за форматом Uber, є й у профспілок. Адже вони засновані на використанні нестандартної праці, а це несе додаткові ризики для працівників. В той час, як місія профспілок забезпечити майбутнє праці, засноване на якісних робочих місцях. Такі компанії повинні самі нести всі ризики, а не перекладати їх на працівників, зауважують в Міжнародній конфедерації профспілок.

Це питання є дуже важливим для майбутнього праці, впевнені в глобальних профспілках. Його навіть розглядали на рівні «Великої сімки». Зараз профспілки готують пропозиції щодо зменшення ринку нестандартної праці. Але зауважують – для того, щоб люди не йшли працювати в такі компанії, необхідно забезпечити їх достатньою кількістю якісних робочих місць.