Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Ветеран поштової справи

13 березня, 2017, 10:52

12 березня свій день народження відзначив голова Профспілки працівників зв’язку України Микола Михайлович Стародуб. Він народився 1943 року, в селі Малашівці Хмельницької області. У 1963-му закінчив Кам’янець-Подільський індустріальний технікум, а у 1975 році — Всесоюзний електротехнічний інститут зв’язку за спеціальністю «машини та обладнання підприємств зв’язку». Ветеран поштової справи. Розпочав свій трудовий шлях, коли галузь була єдиною і підпорядковувалася до 1994 року Міністерству зв’язку України (пошту й електрозв’язок раніше не розділяли).

З 1990-го по 1997 рік — заступник міністра зв’язку України. 1997—2001 роки — директор Українського науково-дослідного інституту зв’язку. З 2001-го по 2005-й — заступник директора по регіонах СП «Інфоком». З 2006 року — голова об’єднаної профспілкової організації Укрпошти.

Головою Профспілки працівників зв’язку України Микола Стародуб став в 2008 році. Він зізнається, колишні керівні посади трохи «заважають» працювати у профспілковій сфері. Внутрішній конфлікт пояснює тим, що намагається зрозуміти керівника, хоча профспілку не має турбувати питання, чому чиновник не в змозі покращити умови роботи працівника.

Микола Стародуб не схвалює радикальні агресивні дії, він прихильник конструктивної співпраці. Для цього, керівники профспілкових організацій включені до складу колегіальних органів Мінтрансзв’язку, підприємств галузі, беруть участь у роботі Ради директорів, наглядової ради з правом дорадчого голосу.

На сьогодні, Профспілка працівників зв’язку України є дуже потужною організацією, вона об’єднує 158977 членів. Дотримуючись галузево-виробничого принципу діяльності, профспілка захищає соціально-економічні права, галузеві, трудові інтереси членів профспілки в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцем, а також з об’єднаннями громадян.

Колектив ФПУnews щиро вітає Миколу Стародуба з днем народження, та бажає йому здоров’я, та натхнення у подальшій боротьбі за трудові права профспілчан.