Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Вимоги МВФ – загроза стабільному зростанню світової економіки

24 квітня, 2017, 14:43

Останні прогнози Міжнародного валютного фонду, щодо тенденцій в світовій економіці привернули увагу міжнародних профспілок. Адже, є ціла низка країн, де уряди заявили про дерегуляцію для корпорацій, несприятливу для мігрантів політику, та зменшення податків для бізнесу, що є прямою загрозою для економічної стабільності.

«Скасування регулювання на ринку праці, та зменшення фінансування соціального захисту є хибними рішеннями для вирішення проблем трудящих, та по суті збільшують різницю в доходах між людьми. Міжнародні фінансові інститути повинні зайняти чітку позицію щодо підвищення рівня життя для працюючих людей, та поліпшення соціального захисту, як одного з головних чинників стабільної світової економіки.» – вважає Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу.

Більше всього нарікань у профспілок до діяльності МВФ. Фонд часто вимагає в країн, з якими співпрацює, проводити дерегуляцію ринка праці, а це призводить до зниження соціальних стандартів, мінімальної зарплати, зменшує захищеність працівників. Хоча МВФ і заявляв раніше, що готовий вирішувати ці питання, проте, поки що підходів до своєї роботи не змінив.

Черговим свідченням цього є вимоги Міжнародного валютного фонду до України. Так, Україну сколихнула чергова заява директoра єврoпейcькoгo депaртaменту МВФ Пoла Тoмcена, щодо підвищення пенсійного віку.

«Пiдвищення ефективнoгo пенciйнoгo вiку є критичнo вaжливим для прoдoвження cпiвпрaцi Укрaїни i Мiжнaрoднoгo вaлютнoгo фoнду.» – заявив Пoл Тoмcен.

Згідно меморандуму, пенсійну реформу українські урядовці повинні презентувати в травні. Зa cлoвaми мiнicтрa coцiaльнoї пoлiтики Aндрiя Реви, Укрaїнa вже нa 99% узгoдилa її з мiciєю Мiжнaрoднoгo вaлютнoгo фoнду. Судячи з цього коментаря, очікувати залишилось недовго. Вже скоро ми дізнаємось – чи доживатимуть українці до пенсії.

А зараз, цікавить лише одне – чи відбудеться обіцяне широке обговорення пенсійної реформи, чи урядовці відразу понесуть її в Верховну Раду.