Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Вимоги профспілок до Міністрів праці країн G7

26 вересня, 2017, 17:00

З 29 вересня по 1 жовтня в Туріні відбудеться зустріч Міністрів праці країн G7. Вони мають обговорити проблеми майбутнього праці, глобальні ризики втрати робочих місць та зростаючий розрив між одним відсотком багатих людей та іншим населенням.

Глобальне опитування показало, що ці питання цікавлять більш ніж 70 відсотків людей по всьому світу.

«Люди стурбовані. Вони знають, що глобальні компанії мають право встановлювати економічні правила, що економічна система працює на користь одного відсотка найбагатших», – зауважує Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу.

Профспілки країн «Великої сімки» підготували для Міністрів праці свої пропозиції. Вони пропонують забезпечити працівникам можливість брати участь у вирішенні питань майбутнього праці та справедливому розподілі економічної вигоди від глобалізації економіки.

«Нам потрібен справедливий підхід для працівників, робота яких знаходиться під загрозою, а також для колективних переговорів для підтримання зростання за рахунок підвищення заробітної плати», – сказав в.о. Генерального секретаря Консультативного комітету профспілок П’єр Хаббард.

Він додав, що сучасні бізнес-моделі дуже часто засновані на використанні нестандартної праці (наприклад Uber), а це несе додаткові ризики для працівників. Міністри G7 мають допомогти забезпечити майбутнє праці, засноване на якісних робочих місцях, а не на нестандартній зайнятості. Такі компанії повинні самі нести всі ризики, а не перекладати їх на працівників.

Профспілки закликають Міністрів країн «Великої сімки»:

підтримувати принципи соціального діалогу;

забезпечити головні трудові права, такі як ведення колективних переговорів, гідну заробітну плату і соціальний захист працівників;

стимулювати створення робочих місць, державні та приватні інвестиції в «зелену» економіку;

забезпечити участь жінок та молоді в ринку праці шляхом формалізації нестандартної зайнятості;

сприяти якісній підготовці кадрів.