Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Виплатити зарплату та дати роботу!

08 червня, 2017, 21:35

Слідом за працівниками Черкаського «Азоту», до акцій протесту вирішили приєднатись і робітники Сєвєродонецького. Вимоги: виплата заборгованості по заробітній платі та відновлення роботи підприємства, адже зараз, тисячі працівників підприємства під загрозою звільнення.

Боротьба профспілок за збереження в Україні галузі виробництва мінеральних добрив вже триває більше року, та йде з перемінним успіхом. Детальніще з історією цієї боротьби можна ознайомитись тут.

Врешті, не витримавши напруги «Добривних війн», профспілки виводять людей на мітинг. Він відбудеться завтра, 9 червня на площі Перемоги в Сєвєродонецьку.

«Призываем вас и членов ваших семей на митинг, проводимый в рамках законодательства профсоюзным комитетом ЧАО “Северодонецкое объединение Азот” в защиту ваших трудовых прав, в защиту ваших семей, в поддержку градообразующего предприятия! Также призываем на митинг бывших работников и ветеранов “Азота”, членов их семей, других горожан, а также жителей региона. Наши требования: немедленный возврат долгов по зарплате, а также немедленное возобновление работы предприятия!» – йдеться у заяві профспілкового комітету підприємства.

Також профспілка попереджає – є інформація про провокації, з метою дискредитації мітингу і органів державної влади. Не виключені заклики до акцій непокори, оголошення політичних гасел, агітація за ту чи іншу політичну силу, провокації з метою нанесення тілесних ушкоджень учасникам мітингу. Профспілка закликає всіх учасників мітингу не йти на такі провокації, та відразу попереджати про них правоохоронців. Листи з до СБУ Луганської області та поліції, з проханням забезпечити правопорядок, вже надіслані.

Профспілковий комітет не буде встановлювати намети, навіси, застосовувати мікрофони з акустичним обладнанням, а також не роздаватиме листівки, газети, агітаційні матеріали та інше. Головна мета мітингу – звернути увагу влади на проблеми колективу великого містоутворюючого підприємства, та посприяти швидкому вирішенню проблем працівників.