Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Вирішити проблеми міського пасажирського транспорту

13 січня, 2017, 11:09

Проблема, яка виникла з перевізниками в місті Бориспіль, привернула увагу до всій галузі пасажирських автоперевезень. Експерти та чиновники погоджуються – існуюча система оплати та контролю проїзду в міському пасажирському транспорті є застарілою та має багато недоліків. Саме по собі використання паперових квитків, які часто взагалі відсутні, не дає можливості проконтролювати реальний пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту і відповідно – обіг готівкових коштів. Також існуюча система призводить до погіршення рівня безпеки перевезення пасажирів громадським транспортом.

Виправити це може законопроект №4121. Вже майже рік він знаходиться в Верховній Раді. Наприкінці 2016 депутати все ж прийняли його в першому читанні.

«Законопроект №4121 – це справжня боротьба з корупцією, децентралізація, детінізація і полегшення умов життя і роботи. Впровадження електронного квитка, дієва реформа в Україні, яка поступово допоможе вивести з тіні більш ніж 20% плати за проїзд». – каже Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті сприятиме максимальному підвищенню прозорості та точності обліку фактично наданих послуг з перевезення пільгових та інших категорій пасажирів. Надасть повну, достовірну та деталізовану інформацію про виконану транспортну роботу для вирішення задач аналізу, та планування пасажирських перевезень. Виключить можливість використання фальшивих проїзних документів.

Зараз до розгляду цього законопроекту долучились громадські активісти. 11 січня на сайті Верховної Ради зареєстрована петиція з вимогою прийняти даний документ. Її автори наголошують – як тільки Верховна Рада України прийме законопроект №4121, міста зможуть не чекати на рішення з Києва і швидко впроваджувати найновіший світовий досвід самостійно. Пасажир зможе з одним е-квитком їздити у різних видах міського пасажирського транспорту. Стане можливим запровадження гнучких тарифів.