Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Високі ціни, низькі зарплати та безробіття хвилюють кожного третього українця

27 листопада, 2017, 13:37

Окрім конфлікту на сході країни, який турбує більш ніж половину населення держави, українців понад усе хвилює зростання цін на основні товари, низький рівень зарплат, безробіття та високі тарифи на комунальні послуги. Такі результати дослідження, проведеного компаніями СОЦИС, КМІС, Рейтинг та Центр Разумкова в першій половині листопада. Також до питань, що хвилюють більш ніж кожного п’ятого українця, увійшла і висока вартість та низька якість медичних послуг.

У той же час, корупція, високий рівень злочинності, низька якість освіти та високі податки для бізнесу турбують українців набагато менше. Що стосується свободи та демократії в країні, їх нестачу проблемою визнали лише 1,7% опитаних.

Протестні настрої українців залишаються високими. 68% опитаних назвали ситуацію в суспільстві напруженою, а майже 22% вибухонебезпечною. Але при цьому, особисто брати участь в масових акціях протесту готові лише трохи більше ніж 10% українців. 26% погоджуються підписувати петиції та звернення. Брати участь в акціях громадянської непокори готові лише 5% опитаних.

Можна побачити, що понад усе українців турбують соціально-економічні проблеми, які безпосередньо стосуються рівня життя кожної людини.

В профспілках розуміють питання, які хвилюють суспільство. Всі вони були озвучені під час зустрічі профспілок з прем’єр-міністром 7 листопада. За підсумками обговорення, Уряд погодився з необхідністю вжиття дієвих заходів, на яких наполягають у ФПУ, щодо посилення соціального захисту населення, підвищення рівня зайнятості та зростання реальних доходів працюючих громадян, покращення якості життя та добробуту українців.

Також Уряд закликав всі обласні та місцеві органи влади постійно співпрацювати з профспілками для обговорення проблемних питань та пошуку шляхів щодо їх вирішення.

Працюють профспілки і з народними обранцями. Так, 15 листопада Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав вимогу Федерації профспілок України вдвічі збільшити прожитковий мінімум з наступного року.