Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Вітаємо з Днем комунальника!

17 березня, 2017, 17:03

Напередодні професійного свята, яке відзначатиметься 19 березня, у профспілці працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України аналізують стан галузі в державі.

Сьогоднішня ситуація в комунальному господарстві є відображенням стану економіки країни, яка потерпає від псевдо реформ, корупції, відсутності інвестицій, стратегічного бачення подальшого розвитку. Галузь вже не один рік переживає складні часи.

«Говоримо про реформи, але концепції її так і не бачимо. Прагнемо до запровадження європейських стандартів і водночас гальмуємо економічний розвиток комунальних підприємств, які попри все продовжують підтримувати життєздатність застарілого і зношеного житлового фонду, запобігають аварійним ситуаціям у життєзабезпечуючих системах.» – зауважує Голова профспілки Олексій Романюк.

Одна з найгостріших проблем галузі, на сьогодні – повернення з держбюджету різниці у тарифах на житлово-комунальні послуги, борги споживачів за житлово-комунальні послуги, а також недофінансування з державного бюджету підприємств за житлові субсидії і пільги, які законодавчо передбачені населенню. На початок цього року заборгованість держави перед комунальними компаніями за субсидіями складала більш ніж 4 млрд. грн. Це додаток до боргів населення за спожиті житлово-комунальні послуги, які перевищили15 млрд. грн.

В цих умовах забезпечення комунальних благ потребує великих зусиль, і тягар відповідальності, в основному, лягає на плечі звичайних комунальників, здебільшого за мінімальну зарплату. Завдяки їх наполегливості, працьовитим рукам, незважаючи на всі негаразди сьогодення, не допущено масштабних зривів нинішнього опалювального сезону, підтримується робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства.

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, та Голова профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України Олексій Романюк вітають комунальників з професійним святом, та завдячують їм за роботу.

Колектив ФПУnews приєднується до привітань. Шановні працівники комунальної сфери, бажаємо вам здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших мрій, а головне – уваги до вашої галузі, та легкої праці. Зі святом Вас!