Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Вітаємо з Днем Народження

15 грудня, 2016, 14:07

Сергій Каплін – народний депутат України, представник профспілок у Верховній Раді сьогодні святкує день народження.

Сергій Каплін народився 15 грудня 1979 року в Полтавській області. Лідерські якості почав демонструвати відразу після закінчення школи. У 18 років створив та очолив Всеукраїнську громадську організацію «Українська ліга молодих підприємців», яка захищала молодих підприємців та їх працівників. Отримавши в 2003 році вищу освіту в Українському державному університеті харчових технологій, за спеціальністю «економіка підприємства», став виконавчим директором «Кременчуцького шкіряно-лимарного комбінату». За його керівництва, підприємство було виведене з банкрутства та зараз стабільно працює.

Вміння вести людей за собою, та лідерські якості Сергія Капліна найбільше розкрились під час помаранчевої революції, коли він очолив Молодіжний страйковий комітет України. З того часу молодий діяч майже постійно працює в Києві – радником, помічником. Сергій Каплін набирався досвіду, який знадобився йому вже зовсім скоро.

В 2012 році він йде у велику політику. Після перемоги на виборах до Верховної Ради по 144 округу стає народним депутатом. В Парламенті відразу ж розпочав боротьбу з «скупкою голосів» нардепів. Став лідером ГО «Народна антикорупційна армія».

О 2014 році — знову переміг на 144 окрузі і став народним депутатом України 8-го скликання. Є першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

У січні 2015 року став Повноважним представником профспілок у Верховній Раді.

ФПУnews вітає Сергія Капліна з Днем народження, нехай та сила духу, яка вела його всі роки, лише зростає. Бажаємо, щоб всі ваші плани завжди здійснювались, щоби ви ніколи не зупинялись, та долали всі труднощі, а в вашій оселі завжди панували любов та затишок.