Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Взаємодію профспілок з соціал-демократами координуватиме член Президії ФПУ

15 липня, 2017, 22:02

Члена Президії Федерації профспілок України, голову Всеукраїнської профспілки виробничників та підприємців Наталю Землянську обрали до складу постійно діючої міжпартійної Координаційної ради Соціалістичної партії України і Соціал-демократичної партії. Н.Землянська буде відповідати за координацію спільної діяльності профспілок і соціалістичних політичних партій.

Сьогодні, 15 липня відбулось термінове спільне засідання політрад Соціалістичної партії України (СПУ) та Соціал-демократичної партії (СДП), між якими 11 липня було підписано угоду про співпрацю. З метою напрацювання єдиної стратегії правового, соціального та демократичного векторів розвитку держави, керівним складом партій було прийнято рішення про утворення міжпартійної Координаційної ради. Очолив Раду лідер СДП, народний депутат України, представник ФПУ у парламенті Сергій Каплін, заступником обрано голову СПУ Миколу Садового.

Крім того, за словами керівників політсил, такий крок мотивований необхідністю протидії спробам захоплення СПУ з боку радника голови МВС Іллі Ківи. Нагадаємо, 8 липня І.Ківа заявив, що «прийняв рiшення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з’їзді партії». Водночас, сьогодні під час засідання політради СПУ було оприлюднено лист, підписаний більшістю лідерського складу політичної сили, в якому йдеться про неправомірність займання І.Ківою посади очільника партії та наголошується на відсутності подібного рішення З’їзду.

«Європейський демократичний соціалізм – це найпотужніша і найчисленніша фракція в Європарламенті, впливові і владні партії в багатьох країнах світу, на які ми рівняємось. В Україні СПУ і СДП матимуть свого Президента та велику потужну фракцію в Парламенті. Спершу ж – великий спільний з’їзд вже скоро!

Важливо, що наш союз спиратиметься на третього кита – профспілковий рух. Члена Президії ФПУ Наталю Землянську призначили відповідальною в Раді за нашу спільну плідну роботу та взаємодію з профрухом», – зазначив Сергій Каплін.