Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Багатокаліберні страйки

13 листопада, 2019, 12:21

Профспілки,  робітники та самозайняті використовують страйк  для захисту своїх інтересів та прав. 

Він може бути дуже ефективним, оскільки зупиняє підприємство та завдає власнику значних збитків чи паралізовує роботу держорганів. І існує немало варіантів, які дозволяють робітникам виразити протест.

Які види страйків існують

Варіанти страйків досить різноманітні. Вони можуть відбуватися на підприємствах, в рамках однієї галузі, або ж бути загальнонаціональними. Виділяють:

Загальний страйк – коли протестує більшість працівників підприємства чи галузі, або ж мешканців міста чи країни.

Почерговий страйк – коли різні підрозділи одного підприємства зупиняються почергово в узгоджений час.

Страйк протесту – направлений на критику дій уряду і має за мету вплинути на політичну повістку держави.

“Добровільна робота” – варіант, при якому працівники залишаються на підприємстві всупереч рішенню власника призупинити діяльність компанії.

Страйк солідарності – коли працівники однієї компанії чи галузі виражають підтримку страйкуючим. Такі протести є типовими для країн ЄС.

Попереджувальний страйк – метою якого є привернення уваги роботодавця чи влади. Триває він, як правило, годину. Або ж не більше доби.

Несподіваний страйк – страйк без попередження роботодавця, який, як правило, теж є короткочасним та має на меті привернути увагу.

Прихований страйк – коли, наприклад, робітники на підприємстві проводять тривалі профспілкові збори й обговорюють питання, що зачіпають їх інтереси.

Зниження темпів роботи – коли працівники виконують свої обов’язки, однак роблять це дуже повільно.

Робота за всіма правилами або страйк по-італійськи – коли працівники сумлінно виконують всі приписи з техніки безпеки та інших посадових інструкцій. Тим самим гальмуючи виробничий процес.

Медичний страйк – коли всі або більшість співробітників беруть лікарняні листи та не виходять на роботу.

Різноманітні варіанти страйків активно використовують по всьому світу. Лише за останній місяць відбулися протести, які змусили великі корпорації чи державні органи піти на поступки. Так, після мільярдних збитків переговори з профспілками про збільшення зарплат та пенсійних внесків розпочав гігант General Motors. Спір через зарплати та пенсії також спричинив 48-годинний страйк бортпровідників німецької авіакомпанії Lufthansa. Страйк вчителів у Чикаго завершився виділенням більше 30 мільйонів доларів на державні школи. Через незадовільні умови праці влаштувати страйк напередодні “Чорної п’ятниці та Різдва” обіцяють працівника нещодавно приватизованої  британської  Royal Mail.

Через ряд ініціатив влади, які несуть небезпеку українським робітникам, аграріям та малому бізнесу, буде створено загальнонаціональний страйковий комітет “Заради майбутнього!” Вперше в історії України він об’єднає профспілки, самозайнятих та фермерів. І дозволить боротися за свої інтереси методами страйку.