Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Який Трудовий кодекс пропонує влада та чи є альтернатива

29 жовтня, 2019, 12:59

Пропонований владою Трудовий кодекс дозволяє встановлювати 12-годинний робочий день, звільняти працівників під час відпустки, лікарняного і декрету та ставить пріоритет строкових договорів над загальним правом, що дозволить нав`язати працівнику будь-які умови.

“Це  фактично руйнує права і гарантії, передбачені Конституцією України”, – наголосив в ефірі передачі “Народ проти” голова департаменту правового захисту Федерації профспілок України Дмитро Лях

За його словами, красиві тези про лібералізацію трудового законодавства руйнують Україну, як соціально-правову державу. Адже пропоновані зміни знищують можливості для соціального діалогу, викреслюють профспілки та абсолютно не відповідають європейській практиці. 

Більше того, Дмитро Лях наголошує,  що вже зараз профспілковців не допускали на засідання комітетів Верховної Ради та уряду.

“Це пряме порушення Закону про соціальний діалог та регламенту Кабінету міністрів, який зобов’язав уряд погоджувати всі зміни, які стосуються соціально-економічних відносин. Лише коли ми підключили европейских політиків і до голови профільного комітету парламенту Галини Третьякової прийшов відповідний лист, тоді нас підключили”, – зазначив він.

У свою чергу політолог Михайло Чаплига нагадав, що держава готує до приватизації ряд об’єктів, серед яких гіганти Укрпошта та Укрзалізниця. В останній, наприклад, працює наразі 170 тисяч чоловік. 

Їм цей Трудовий кодекс треба, щоб продати власність без людей”, – наголосив експерт.  

Тому, за його словами, прийняття Трудового кодексу в урядовому варіанті є недопустимим. А профспілкам слід максимально працювати над розширенням солідарності. 

“У львівському театрі імені Заньковецької вийшли актори за свій інтерес, коли зрозуміли, що їх утискають даними строковими контрактами. Вийшли до глядачів. Однак їм директор одразу догану. Друга догана – і звільнення з роботи. Тому вони бояться. Так от якщо за цей театр вийде металург, то йому на директора театру плювати. От у чому полягає солідарність і це те, чого я поки не бачу”,  – підкреслив Михайло Чаплига

До того ж, за його словами, у профспілок України немає головного інструменту – страйку. Адже за чинним законодавством від його оголошення до початку має пройти 80 днів, під час яких робітники неодмінно відчують тиск з боку роботодавця. Тому треба змінювати закони та мати страйковий фонд.  

“Якщо завтра підуть вчителі в страйк на місяць, хто їм буде платити гроші? Або робітникам з якогось приватного підприємства ? Тоді профспілка із страйкового фонду оплачує їм все, вони нічого не втрачають”, – наголосив експерт.

Подібний підхід використовували, наприклад, під час останнього масштабного страйку на General Motors. Працівники, які на місяць залишились без зарплат, отримували від профспілки щотижня $275, а у штаті Мічиган – їжу, памперси та дитячу суміш.

Втім, українські профспілки в рамках своїх можливостей лише за останні півроку відсудили робітникам 77 мільйонів гривень у недобросовісних  роботодавців.  

А за словами заступник Голови Атомпрофспілки України Павла Пруднікова, вони регулярно виходять на протести. Зокрема, тиждень тому акція Атомпрофспілки та працівників урановидобувного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» змусила представників Міністерства енергетики та екології провести з протестувальниками зустріч. 29 жовтня на протести виходять освітяни

Раніше в ході засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок Павло Прудніков також заявив, що у 2015 році на розгляд Верховної Ради було внесено інший проект нового Трудового кодексу.

“Після першого читання було створено робочу групу, я був одним із представників від Федерації профспілок України. Ми півтора роки працювали над цим документом. Він пройшов експертизу Міжнародної організації праці, Міжнародної конфедерації профспілок, були внесені у проект усі зауваження. Ми знайшли баланс інтересів між роботодавцями, державою та найманими працівниками, яких представляли”, – зазначив він, підкресливши, що при цьому нова Рада проект навіть не стала розглядати і натомість пропонує свій. Який, очевидно, збігається з баченням трудового законодавства лобістів крупних транснаціональних корпорацій з Європейської Бізнес Асоціації.

При цьому профспілковий варіант Трудового кодексу має такі основні пункти:

1. Забезпечення  захисту працівника, як більш слабкої сторони ніж роботодавець.

2. Розвиток соціального партнерства та колективно-договірних відносин. Однак з державним контролем у встановленні обов’язкових стандартів, нагляді за дотриманням законодавства та  регламентації норм, яким сторони трудових відносин імають дотримуватися, якщо не домовляться про інше.

3. Недопустимість зниження рівня трудових гарантій працівників. 

4. Забезпечення недискримінації працівників з ознак статі, раси, політичних переконань та інших обставин з одночасним забезпеченням підвищених умов захисту праці жінок та молоді та реальною забороною дитячої та примусової праці.

5. Трудові відносини мають регулюються виключно трудовим договором. Заборона цивільно-правових відносин. Строкові трудові договори укладаються в обмежених законом випадках.

6. Недопущення звуження права працівника на оплачувану відпустку через хворобу.

7. Право працівників при скороченні на вихідну допомогу залежно від стажу роботи такого працівника у роботодавця.

8. Недопущення звуження прав представників працівників  – профспілок як основних представників працівників в сфері праці.

9. Локаут тільки разом із запровадженням спрощеної процедури проведення страйків.

10. Відповідність національного законодавства міжнародним нормам і стандартам, визначених конвенціями Міжнародної організації праці, законодавством Європейського Союзу, а також міжнародними договорами, в яких бере участь Україна. Проведення експертизи проекту Трудового кодексу Міжнародним бюро праці.

Тож профспілки готуються до подання до парламенту та презентації свого варіанту Трудового кодексу, його відмінностей від чинного КЗпП та оприлюдненого в майбутньому  урядового варіанту. 

“Якщо останній буде кращим, то ми тільки порадіємо з цього. Сподіваюся, що у народних обранців вистачить здорового глузду прийняти правильні рішення з усіх означених питань. А ми у процесі перемовин будемо переконувати їх у цьому. У протилежному випадку слід очікувати масштабних акцій протесту, передумови для них створені”, – вважає Павло Прудніков.