Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Європейська конфедерація профспілок назвала велику помилку Єврокомісії

15 червня, 2017, 17:09

Європейська конфедерація профспілок виступила категорично проти пропозиції Єврокомісії обмежити право на страйк в галузі керування повітряним рухом. ЄКП вимагає вилучити всі норми про обмеження права на страйк з документу-пропозиції «Авіація: відкрита та зв’язана Європа».

Так, згідно документу, пропонується зобов’язати профспілки заздалегідь повідомляти про страйки. Всі співробітники повинні особисто повідомляти про свою участь у страйку. Польоти над державами-членами Євросоюзу, де проходить страйк, все одно повинні продовжуватись. Також документом пропонується запобігання страйкам (фактично це заборона) в періоди пікових навантажень на повітряний рух.

«Право на забастовку является основополагающим правом, которое гарантируется европейским и международным правом. Ограничение права на забастовку является недемократичным, неприемлемым и полностью противоречит неоднократным заявлениям президента Юнкера о стремлении построить социальную Европу высшей степени доверия». – заявила конфедеративний секретар ЄКП Естер Лінч.

Переговори та угоди між роботодавцями та працівниками мають сенс лише в тому разі, якщо працівники мають право на страйк. Без нього вся влада буде в руках роботодавця. Єврокомісія робить велику помилку, пропонуючи таке обмеження прав трудящих, наполягають в ЄКП.

«Совсем недавно Комиссия отказалась включить право на забастовку в предлагаемую Европейскую опору социальных прав, поскольку это не входит в компетенцию ЕС! А сейчас предлагают ограничить права рабочих» – підкреслює в листі керівництву ЄС генеральний секретар ЄКП Лука Вінсентіні.

В листі Єврокомісія звинувачується в тому, що вона завжди пропонує детальні рекомендації, направлені на обмеження соціальних прав, але ніколи не робить цього для того, щоб ці права відстоювати.

ЄКП вимагає у керівництва ЄС відкликати пропозицію про обмеження права на страйк в галузі керування повітряним рухом.