Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Європейський суд про облік робочого часу

14 вересня, 2017, 13:20

Час, який витрачається на дорогу до місця роботи та до дому, для працівників, що не мають постійного місця роботи, повинен розглядатись як робочий час. Таке рішення прийняв Європейський суд, повідомляє BBC.

Зазвичай, цей час роботодавці не розглядали, як робочий. Це рішення вказує, що підприємства, на яких працюють, зокрема, медичні працівники, продавці, персонал по догляду за домом, фактично можуть бути порушниками законодавства ЄС.

Це рішення, впевнені експерти може мати чималий ефект. Роботодавцям доведеться організовувати графік роботи таким чином, щоб останні на день призначення працівників були як можна ближче до їхніх домівок.

Суд постановив, це рішення стосується захисту здоров’я та безпеки працівників, відповідно до директиви Європейського Союзу про робочий час.

«Директива предназначена для защиты работников от эксплуатации со стороны работодателей, и в ней излагаются положения о таких вопросах, как продолжительность работы сотрудников, количество перерывов в работе и сколько они имеют право на отпуск», – каже адвокат Кріс Туттон.

Головна мета цієї директиви – щоби жоден працівник в ЄС не працював більше ніж 48 годин на тиждень.

Рішення було прийнято на фоні розгляду в Іспанії справи за участі компанії «Тусо», яка займається встановленням систем відеоспостереження. В 2011 році, ця фірма зачинила всі регіональні офіси, в зв’язку з чим, працівникам доводиться їздити по всіх містах країни, щоби виконати завдання.

«Тот факт, что рабочие начинают и заканчивают рабочий день в своих домах, прямо вытекает из решения их работодателя об упразднении региональных отделений, и не зависит от желания самих рабочих», – вказано в рішенні суду.

Те що працівники вимушені витрачати свій вільний час, щоб дістатись місця роботи, протирічить Директиві, яка гарантує працівникам мінімальний період відпочинку.

За словами експертів, це рішення суду вплине на мільйони працівників Європи.