Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

«З пістолетом та довідкою на ФПУ»

15 листопада, 2017, 09:06

9 листопада Федерація профспілок України відзначила 200-річчя заснування першої профспілкової організації на українських землях. Науковці зазначають, вперше вона виникла на початку 19 століття. Сучасний український профспілковий рух бере свій початок із створення у 1990 році Федерації незалежних професійних спілок України, яку у 1992 році перейменували на Федерацію професійних спілок України.

ФПУ це потужна організація  із загальною чисельністю 6,5 млн осіб, яка активно відстоює трудові, соціально-економічні права та інтереси членів профспілок на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності. Головна мета – захист людини праці.

Тим не менш, знаходяться в українському політикумі «клоуни», які хочуть привернути до себе увагу, паплюжачи найбільшу громадську організацію. І діють вони, як по Гебельсу, який сказав «Дайте мені засоби масової інформації, і я з будь якого народу зроблю стадо свиней», «Брехня, яку сказали сто разів, стає правдою. Ми добиваємося не правди, а ефекту».

Зараз на адресу ФПУ лунають закиди у співпраці з Москвою та біглими українськими посадовцями. Що характерно, людина, яка це говорить, сама не соромиться виступати на російських телеканалах, роблячи посміховисько зі своєї країни, надаючи неоціненну послугу країні-агресору.

Закидаючи фантастичні обвинувачення у бік ФПУ, «видатний політичний діяч», незаконно очоливший відому партію лівого спрямування, напевно перебуває в стані амнезії. Б’ючи себе в груди та обіцяючи навести порядок у фінансах профспілок, боєць із корупцією мабуть забувся, як його у грудні 2013 року було засуджено за «Одержання хабара в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище».

Забуває він і про те, як дивовижним чином, жодного дня не прослуживши в армії за станом здоров’я (друга група інвалідності з діагнозом розлад особистості по постійному типу), отримав відразу звання майора, та за три місяці примудрився розвалити добровольчий батальйон «Полтавщина».

Мабуть саме за цю заслугу заслуженого реп-бійця вітчизняного Еспрессо-ТВ призначили заступником начальника ГУМВС Донецької області. А згодом, після прогулянки з пістолетом у вагоні  поїзду «Інтерсіті», повному пасажирів , і радником Голови МВС.

Після того, як безпосередній його керівник придбав телеканал, «клоун» отримав можливість в будь-який час виступати в «цирку» на всю країну. Чим і користується.

Нещодавно невмолимий боєць за правду очолив профспілку працівників Міністерства внутрішніх справ. Напевно, з цього моменту і зародилось його бажання «викрити корупцію в ФПУ». Він заявив, що головна мета для нього – відновити профспілковий рух в Україні. Несподівана заява, враховуючи те, що профспілковий рух в країні нікуди не зникав, та досить активно працює.

Перш ніж виступати з гучними заявами, треба вчити матчастину про діяльність профспілок. Так, саме за ініціативою та завдяки активній позиції ФПУ, 3 1 січня 2017 року було вдвічі збільшено мінімальну заробітну плату, до 3200 грн.

Профспілки активно співпрацюють з урядом в рамках Генеральної Угоди, укладеної між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок та Кабінетом Міністрів України.

Цього місяця профспілки 3 години розповідали голові Уряду про проблеми в різних галузях економіки, в соціальній сфері, вказали на ті моменти, де недопрацювали чиновники Кабміну. І знайшли повне порозуміння у Прем’єр-міністра в питанні вирішення накопичених проблем.

Загалом, обіймаючи посаду радника Голови МВС, потрібно було б знати, що згідно зі статтею 297 цивільного кодексу України «право на повагу до гідності і честі», суб’єктивна сторона гідності виконує мотивувальну функцію в поведінці людини, що розуміється, як зовнішня сторона гідності, або індивідуальна (особиста) гідність. Під поняттям «гідність особи» слід розуміти визнання цінності кожної фізичної особи як унікальної біопсихосоціальної істоти.

До речі, право на повагу до гідності і честі може порушуватись також і у випадках незаконних насильницьких дій над особою, наприклад, катування, жорсткого, нелюдського або такого, що принижує людську гідність поводження та покарання, примусові медичні досліди та експерименти, “дідовщина”, сексуальні домагання і тому подібне.

То що надалі очікувати найбільшій громадській організації України від «унікальної біопсихосоціальної істоти», невмолимого бійця за правду та реп-клоуна?