Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

З профспілкою у серці

09 лютого, 2017, 11:57

Сьогодні День народження відзначає керманич профспілкового руху – Голова Федерації профспілок України, Григорій Осовий.

Він народився 9 лютого 1948 року у с. Оріховець Підволочиського району Тернопільської області. У 1967 році закінчив Чернівецький будівельний технікум, а 1975-му – Київський інженерно-будівельний інститут, працював на виробництві. З 1975 по 1978 р.р. обіймав відповідальні посади на комсомольській роботі в м.Києві.

Профспілки увійшли в життя Григорія Осового майже відразу після початку трудової діяльності. Починаючи з 1978 року, він працює на різних посадах в Укрпрофраді, Федерації профспілок України, у 1991-1993 р.р. – керівником групи консультантів Ради Федерації (незалежних-1991) профспілок України з питань захисту соціально-економічних інтересів трудящих.

З 1997 року по 2005 рік був співголовою Національної ради соціального партнерства при Президентові України. З 2006 року Осовий Г.В. очолює тристоронній орган соціального діалогу – Український координаційний комітет сприяння зайнятості населення, є членом Колегії Фонду держмайна України.

26 червня 2014 року на VІІІ засіданні Ради ФПУ Осового Г.В. більшістю голосів обрано Головою ФПУ. Зайнявши відповідальну посаду, він відразу встановив головний напрямок роботи для профспілок – закінчити “еру дешевої робочої сили”.

«Сьогодні праця знецінена і Україна по рівню зарплат знаходиться на останніх штабелях: чому в Європі людей цінують, а у нас не цінується праця? Настав час дати відповідь на ці питання – бізнес довгий час сколочував свої капітали і не хотів ділитися надприбутками з трудовим людом. Потрібен справедливий розподіл суспільного продукту, результатів праці: людина має отримувати належне.» – зауважив Григорій Осовий.

Навіть свій день народження Григорій Осовий присвячує профспілкам. Зараз він очолює профспілкову делегацію на переговорах з керівництвом МВФ та Світового банку в Вашингтоні. Обговорює напрямки реформи оплати праці, та створення нових робочих місць в Україні.

Колектив ФПУnews щиро вітає Григорія Осового з Днем народження, та бажає йому міцного здоров’я, щоб і надалі, все також невтомно та рішуче вести профспілки за собою, до нових досягнень, на шляху боротьби за права трудящих.