Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Загальний страйк, як відповідь кредиторам

05 грудня, 2016, 11:00

Національний профспілковий центр Греції закликає до проведення загального страйку 8 грудня через повідомлення про плани кредиторів та уряду ліквідувати права трудящих.

Кредитори ЕС та МВФ вимагають зняти обмеження з масового звільнення співробітників, встановити нові перешкоди на шляху створення профспілок та підписання колективних договорів. Також в їх планах обмежити право на срайк та істотно знизити розмір пенсій.

Такий наступ на права робітників вважають неприйнятним і в Міжнародній конфедерації профспілок.

«По-видимому, МВФ плохо осознает происходящее в Греции и в мире вообще. Шесть лет навязывания воли финансового капитала за счет трудящихся закончились полным провалом и загнали экономику Греции в тупик, перекрыв пути к росту и созданию рабочих мест.» – вважає Генеральний секретар МКП Шаран Барроу.

Ідеологічний характер вимог МВФ чітко відстежується в захисті прав роботодавців, хоча грецькі підприємці їх про це не просили. Кредитори намагаючись відновити економіку Греції, повністю ігнорують інтереси звичайних людей, як працівників, так і роботодавців.

 «Мы призываем МВФ отказаться от своей разрушительной политики в Греции, наносящей огромный ущерб трудящимся и членам их семей и ведущей к опустошению экономики», – заявила Барроу.

Федерація профспілок України також стоїть на захисті прав працюючих. Представники ФПУ зустрічались з місією МВФ, щоб запобігти в Україні вирішенню фінансових проблем за рахунок простих людей. Соціальні стандарти в країні треба підвищувати. Заради цього профспілки виходять 8 грудня на Всеукраїнську акцію біля Верховної Ради. Серед вимог: підняти мінімальну заробітну плату до 3200 грн, провести реформу оплати праці, скасувати податок з працюючих пенсіонерів.

Початок акції о 10:00 біля будівлі парламенту.