Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Загроза скорочення пенсій виводить на страйки працівників BMW

11 квітня, 2017, 14:27

19 квітня розпочнеться серія з восьми 24-х годинних страйків на заводах з виробництва двигунів та автомобілів брендів Mini та Rolls-Royce у Великобританії. Це відповідь працівників на плани керівництва концерну BMW змінити пенсійну схему, згідно якої пенсія буде нараховуватись лише виходячи з останньої зарплати.

Із-за цих планів, працівники можуть втратити пенсійні надходження на суму до 160 тис. фунтів стерлінгів, зазначають у профспілці. І це не дивлячись не зростання прибутку компанії на 8%, до 6,9 млн. євро, та рекордні продажі для марки Mini.

«Британские рабочие BMW внесли значительный вклад в рекордный для автопроизводителя год по прибыли и продажам. Они заслуживают большего, чем нарушенные обещания по пенсиям и потеря десятков тысяч фунтов пенсионного дохода.» – говорить Генеральний секретар профспілки Unite Лен Маккласки.

Як зауважили у профспілці, окрім традиційних страйків, працівники будуть відмовлятись від понаднормованої роботи, та працюватимуть строго за правилами. Взагалі в акціях візьмуть участь близько 3500 робітників заводів BMW в п’яти містах Великобританії.

Також, британська профспілка звернулась до Глобального союзу IndustriALL, членом якого вона є, щоб вони також долучились до вирішення цього питання.

«BWM – очень прибыльная компания, успех которой – следствие упорного труда и мастерства верных ей работников. Мы надеемся, что компания согласится принять справедливое решение, приемлемое для обеих сторон.» – заявив директор IndustriALL з питань автомобілебудування Хельмут Ленз.

Профспілки, ще минулого місяця провели одну зустріч з представником європейської ради BMW, де їм пообіцяли підтримку в вирішенні цього питання. Поки що – тиша. Профспілка згідна чекати ще, але вже під страйки.