Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Закарпатські профспілки: нашу власність суддям-корупціонерам не віддамо

25 жовтня, 2017, 13:00

Розширене засідання Закарпатської обласної ради профспілок пройшло вчора в Ужгороді на площі Народна, перед будинком профспілок. На ньому були присутні профспілкові активісти з усіх куточків Закарпаття.

Тема розширеного засідання – загроза відчуження будівлі, яка належить профспілкам. Через рішення Ужгородського суду її передано спочатку Фонду держмайна, а після цього Кабінет міністрів віддав будівлю у розпорядження Закарпатського окружного адміністративного суду. Представники профспілок називають це рішення незаконним.

Спроби втілити в життя це рішення Кабміну вже були: кілька разів про це «сигналізували» комунальні служби, які пробують переоформити договори на постачання електроенергії, а також на користування земельною ділянкою, зробивши стороною договорів облсуд. Проектувальники, без дозволу керівництва профспілок, оглядали кабінети будинку для майбутнього облаштування в них судових приміщень.

18 жовтня профспілкам навіть вимкнули електроенергію, через що робота їхньої установи, а також обласної дирекції Фонду соціального страхування протягом усього дня була паралізована.

Голова облпрофради Володимир Фленько стверджує будинок на законних правах перебуває у власності профспілок, а намагання відібрати його – рейдерське захоплення, яке супроводжується змовою корупціонерів.

«Рішення про відчуження майна приймали Господарський суд Закарпатської області і Апеляційний господарський у місті Львові на користь Закарпатського окружного. Що це означає? Це – корупція в чистому вигляді – говорить Володимир Фленько.

Учасники зібрання прийняли заяву, якою засуджено спробу незаконного захоплення будинку закарпатських профспілок, та зауважили, що за першої ж потреби вони готові приїхати і стати на захист своєї будівлі.