Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Зайнятість молоді – завдання №1

15 серпня, 2017, 09:48

Можливість для молоді мати гідну роботу, значною мірою сприятиме подоланню конфліктів, відновленню економіки та укріплення стабільності в світі. Такої думки притримуються в Міжнародній організації праці.

Зараз близько двох мільйонів людей мешкає в країнах, які охвачені збройними конфліктами. Більше третини з них – молоді люди, віком від 15 до 24 років. Освіта молоді в цих країнах під постійною загрозою. І часто вона вимушена покидати ринок праці.

Сьогодні у світі налічується майже 3 мільярди жителів у віці до 25 років. Більше півмільярда з них живуть в бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу. Щодня близько 30 тис. дітей вмирають від убогості.

Залишившись без коштів до існування, молодь, яка опиняється в найбільш скрутних життєвих обставинах, вступає в збройні конфлікти. І замість того, щоб розвивати країну – починає її знищувати.

«Мы знаем, что проблему во многом можно решить в том числе с помощью самих молодых людей: когда к ним прислушиваются, поддерживают и расширяют их права, они становятся активными проводниками миростроительства и участниками процесса восстановления и наращивания потенциала устойчивости своих стран», – каже Генеральний директор Міжнародної організації праці Гай Райдер.

Ефективна політика в сфері зайнятості молоді потребує чіткої стратегії, яка враховує зв’язки всіх програм. Так, чітко опрацьована система субсидій на заробітну плату молодим фахівцям може стимулювати розвиток професійної майстерності, та надати перспективи на майбутнє. А програми самозайнятості можуть зробити формальну зайнятість привабливою для молоді та їх підприємств, які сьогодні досить поширені в неформальній економіці.

Як сказав один молодий активіст, що працює в таборі для біженців на околиці Аману, «якщо у молоді є ідея, вони готові покласти життя на її досягнення». Тому головна мета сьогодні – направити енергію молоді в мирне русло, дати їй роботу, щоб вона працювала на зміцнення своїх держав.