Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Досвідом людиноорієнтованої стратегії управління обмінялись керівники об’єктів майнового комплексу ФПУ

14 липня, 2017, 16:58

Форум-семінар з питань стратегії роботи і перспектив розвитку зібрав у Києві керівників суб’єктів господарювання майнового комплексу Федерації профспілок України – від санаторіїв і оздоровниць до спортивних баз. Захід було організовано з метою обміну досвідом і визначення спільних напрямків діяльності з пріоритетом на інтереси працюючої людини.

За словами Голови ФПУ Григорія Осового, форум-семінар є площадкою для навчання та в чергове затверджує ефективність політики управління, яка має в своїй основі орієнтацію на задоволення потреб людини. Також очільник Федерації профспілок наголосив на необхідності розширення співпраці зі сторонами соціального діалогу – Урядом і роботодавцями – задля збереження профспілкового майна.

Зокрема, за участі Фонду державного майна сформовано робочу групу, яка напрацьовує підходи до користування об’єктами, що за рішеннями судів були визнані державною власністю.

У час процесів реформування та законодавчих змін, профспілкові об’єкти мають розвиватись не лише паралельно, але й випереджати такі тенденції; першими модернізувати свою роботу та показувати приклад людиноорієнтованої політики, вважає заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко.

«За останні роки дуже серйозних результатів та показників росту вдалось досягти ПрАТ “Укрпрофтур”. Власні кошти доходу були направлені на осучаснення майнових комплексів, на 39% збільшено фонд оплати праці тощо. Нагадаю, ще в 2012 році Укрпрофтур мав збитки за результатами роботи. Сьогодні ситуація протилежна, підприємства активно розвиваються.

Значну роботу з відновлення здоров’я українців продовжує вести ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” – за три роки було проліковано 400 435 хворих, з них 38 717 дітей. 3651 учасник АТО пройшов реабілітацію в профспілкових оздоровницях», – наголосив Володимир Саєнко.

Президент ПрАТ «Укрпрофтур» Сергій Стрілець повідомив про стабільну тенденцію зростання фактично всіх показників діяльності товариства, а також перевиконання плану за перший квартал 2017 року. С.Стрілець наголосив, що підтримувати динаміку розвитку підприємству дозволяють, зокрема, суворі внутрішні стандарти, спрямовані на підвищення якості обслуговування та соціальний захист трудових колективів дочірніх підприємств.

Про результати фінансово-господарської діяльності поінформували також Голова Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофтур» Ярема Жугаєвич і Голова Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Олексій Романюк.

Були обговорені успішні маркетингові кроки, ефективні напрямки інвестування та стратегія досягнення і підтримання профіциту. Презентовано роботу власного сервісу онлайн-бронювання санаторно-курортних путівок «UKRTOUR-PRO».

Крім того, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко повідомив, що майже завершено процедуру реорганізації фондів соціального страхування – уже з першого серпня новостворений Фонд соціального страхування України має повністю перейняти на себе обов’язки реорганізованих фондів, а ті остаточно скласти свої повноваження.

Нагадаємо, В.Саєнка було обрано Головою Правління Фонду соціального страхування України, який об’єднав фонди соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві.